Jméno:  Heslo:


O nás


Obrázek prodejny

Naše firma se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem a opravami hudebních nástrojů, ozvučovacích a efektových zařízení, včetně komunikace nástrojů s počítači, instalacemi ozvučení a podobně. Počátky soukromého podnikání Petra Fily zasahují až do roku 1982, kdy bylo možno na základě tehdejších předpisů provozovat služby občanům. V této době byly prováděny opravy hudebních nástrojů, hudební elektroniky a radio - televize.

Nynější podoba a obchodní jméno mají počátek v únoru 1989, kdy byla firma pod tímto názvem poprvé zaregistrována. V roce 1991 jsme získali statut "Autorizovaný dealer a servis firmy YAMAHA". Tento statut jsme obhájili i po vstupu ČR do EU podpisem dealerské smlouvy dne 23. 7. 2004. Od tohoto dne jsme oprávněni prodávat sortiment hudebních nástrojů, ozvučovací techniky a příslušenství firmy YAMAHA, mimo klasických pianin a klavírů (z prostorových důvodů). Tyto výrobky můžeme dodávat i velkoobchodně, ostatním maloobchodním prodejcům. V obchodní nabídce máme dále celý sortiment hudebních nástrojů, ozvučovacích a efektových zařízení českých i zahraničních výrobců, včetně digitálních varhan pro kostely a obřadní síně. Jsme výhradními dovozci výrobků německé firmy Schulz-kabel (kabely, konektory a doplňky pro muzikanty) a celého sortimentu zboží VISCOUNT (digitální varhany, digitální piana, vintage organs, ozvučovací technika a příslušenství).

V oblasti služeb provádíme pozáruční servis elektronických nástrojů YAMAHA, opravy strunných nástrojů, opravy starých modelů varhan v obřadních síních Vermona apod.(již jen výjimečně).

Identifikační údaje:

  • Petr Fila - Organ servis - Hudební nástroje Fila, IČ: 10622691, plátce DPH, DIČ (EU USt - IdNr. / EC VAT number): CZ510316070, Živnostenský list byl vydán fyzické osobě, Petru Filovi, Úřadem města Olomouce, č. j.: ŽO/338 Š/92, dne 31.3.1992.
  • Informace o firmách naleznete též na serveru Ministerstva financí ČR Ares. Stačí zadat naše IČ (v sekci "ekonom. subjekty").
  • EU USt - IdNr. / EC VAT Information (You can verify the validity of a our VAT number) - VIES VAT number validation.
  • Máte-li dotaz ke konkrétním nástrojům, zařízením nebo dalšímu zboží či službám, Kontaktujte nás.

Provozní doba v našem kamenném obchodě je: Po - Pá 9:00 - 12:30, 13:00 - 17:00.


Reklama: