Jméno:  Heslo:


eObchod > Detail zboží

zpět do obchodu

novinka

Yamaha MIDI interface pro iPhone/iPod touch/iPad

Katalogové číslo I-MX1, výrobce Yamaha®

Náhled zboží

Zboží se nachází v těchto kategoriích:

iMX1 je MIDI rozhraní s kabelem, které umožňuje k přístrojům iPad / iPhone připojit libovolný MIDI nástroj. To vše bez nutnosti složitého nastavování. Jednoduše propojíte pomocí i-MX1 iPad / iPhone a MIDI nástroj (jako například syntezátor, elektronickou bicí sadu, digitální piano apod.) ještě před spuštěním aplikace. Pak můžete hrát a ovládat funkce aplikací s použitím rozhraní skutečného nástroje.
Existují také specializované aplikace pro syntezátory Yamaha, které rozšíří funkční možnosti vašeho nástroje. Aplikace Faders & XY Pad MIDI Control dokáže ovládat zvuk vašeho syntezátoru pomocí vysílání MIDI povelů z iPadu. Aplikace Keyboard Arp & Drum Pad dokáže zase vysílat informace o notách do vašeho syntazátoru. Všechny aplikace od Yamahy zvýší radost z hraní na váš nástroj díky unikátní kombinaci rozhraní s vaším zařízením typu iPad / iPhone.

1.690,- Kč

66,91 €
Nemáme-li některé zboží na skladě, může u něj dojít k mírným odchylkám. Bez souhlasu kupujícího samozřejmě nemůžeme cenu u již objednaného zboží změnit.

Zobrazené ceny jsou koncové ceny včetně DPH

Ceny v € jsou pouze orientační, aktualizace kurzu 17.6.2021.


Reklama:
YAMAHA Revstar

TOPlist