Jméno:  Heslo:


eObchod > Detail zboží

zpět do obchodu

Pedálový adapter dětský pro klavíry a pianina, lamino, imitace buku

Katalogové číslo DPA BEECH, výrobce Fidgety Feet

Náhled zboží

Zboží se nachází v těchto kategoriích:

Dětský pedálový adapter je nezbytnou součástí moderní výuky hry na klavír. Výuku správné pedalizace není vhodné odsouvat do vyšších ročníků, protože správné návyky musí dítě získat co nejdříve. Adapter je konstruován tak, aby jeho nastavení vyhovovalo pro všechny typy klavírů a pianin. Základní barevné provedení desky je z lamina v odstínu buk, s černým olemováním ABS hranou. Další varianta je černá barva desky, kterou najdete pod kódem DPA BLACK. Stojánek je výškově nastavitelný v rozsahu cca 60 mm, vlastní deska o rozměrech 450 x 415 mm (š x h), je potom ve výšce podle potřeby, cca od 110 do 170 mm nad podlahou. Pedál je mosazný. Adapter je jištěn proti smyku a sklouznuti z pedálu klavíru gumovými bampony na nožičkách a gumovým dorazem na čelní hraně, kterou se opírá o nástroj. Použít se tedy dá jak na koberci, tak na kluzké podlaze. Adapter úspěšné prošel praktickými zkouškami a i svým vzhledem odpovídá vysokým nárokům.

Důležité upozornění: U tohoto zboží jsme nuceni vždy účtovat dopravu, a to za každý kus. Je to z důvodu velkých nákladů na balné a dopravné, které účtuje výrobce. Každý adapter je samostatně balen v kartonu, výjimkou je, pokud objednáváte velké množství (cca od 30 kusů), kde zajišťujeme dopravu od výrobce až k vám sami. Pak mohou být adaptery nebalené. Uvedená cena je tedy vždy jen cenou za zboží, i pokud se vám nezobrazí cena dopravy v potvrzení objednávky. Zobrazí-li se vám při objednání 1 kusu cena dopravy automaticky, prosím ignorujte ji. Je generována dle ceny celé objednávky, což nelze jen u jednoho produktu zablokovat.
Cena dopravy je individuální, dle množství (váhy).

Orientační ceny dopravy, které s tímto zbožím zaplatíte, pokud je budeme posílat přepravní službou PPL.

Dodání do 1 pracovního dne, bez dobírky:
Bude baleno a účtováno následovně:
  • 1 kus - Kč 95,-
  • 2 kusy - Kč 120,-
  • 3 kusy - Kč 140,-
  • 4 kusy = balení 2 x 2 kusy, čili 240,-
  • 5 kusů = balení 2 + 3 kusy, čili 160,-
  • 6 kusů = balení 3 + 3 kusy, čili 280,-
  • 7 kusů = balení 3 + 2 + 2 kusy, čili 380,-
  • 8 kusů = balení 3 + 3 + 2 kusy, celkem 400,-
  • 9 kusů = balení 3 + 3 + 3 kusy, celkem 420,-
  • Platba dobírkou je +30,- Kč

Uvedené ceny jsou stanoveny dopravcem PPL podle celkové váhy zásilky, jsou platné k 1. 5. 2012 a jsou uvedeny včetně DPH 20 %. Je-li odesíláno větší množství než 9 kusů, je doprava kalkulována podle celkového součtu váhy tak, aby vyšla pro zákazníka co nejlevněji. Maximální váha jednoho balíku může být 50 kg (9 kusů je přibližně 49,5 kg). Doprava v Olomouci a blízkém okolí je samozřejmě, jako u všeho zboží, zdarma.
Zajišťujeme-li dopravu většího množství našimi vozidly, je doprava kalkulována individuálně, dohodou.
Ve vybraných lokalitách lze zajistit večerní doručení v době 17 - 21 hod. Seznam lokalit najdete na www.ppl.cz
Upozorňujeme, že toto zboží nelze zasílat Českou poštou!

2.590,- Kč

107,37 €
Nemáme-li některé zboží na skladě, může u něj dojít k mírným odchylkám. Bez souhlasu kupujícího samozřejmě nemůžeme cenu u již objednaného zboží změnit.

Zobrazené ceny jsou koncové ceny včetně DPH

Ceny v € jsou pouze orientační, aktualizace kurzu 25.11.2022.


Reklama:
YAMAHA Revstar

TOPlist