Jméno:  Heslo:


Novinky

Úterý 12. prosinec 2017 - Předpodej vstupenek

Úterý 5. prosinec 2017 - Zásilky do zahraničí - Pošta bez hranic

Od prosince 2017 zasíláme zásilky do zahraničí (především na Slovensko) novým přepravcem Pošta bez hranic. Výhodou jsou podstatně nižší ceny a lepší spolehlivost.

Středa 1. leden 2014 - 31. prosince 2013 ukončena činnost Music bazaru

  Zboží do komisního prodeje již nepřijímáme!

Čtvrtek 3. květen 2012 - Bohemia piano & C. Bechstein změna

Bohemia piano & C. Bechstein již jen na závaznou objednávku. Aktuální informace zašleme na vyžádádní.

Čtvrtek 3. květen 2012 - Dynacord a Electrovoice změna

Veškerý sortiment Dynacord a Electrovoice zrušen.

Neděle 22. duben 2012 - Změna dopravce na PPL CZ

Od konce dubna 2012 máme přepravní smlouvu s novým dopravcem, PPL CZ s. r. o.  Ceny dopravného budou pro Vás výhodnější než doposud, nižší je především cena dobírky. Navíc budete moci platit dobírku platební kartou přímo řidiči, při převzetí zásilky. Ve vybraných městech mohou soukromí zákazníci zdarma požadovat doručení ve večerních hodinách, viz www.ppl.cz\ke stažení\informace pro e-shopy\lokality pro večerní doručení B2C.


Pondělí 28. listopad 2011 - Zahraniční zásilky

Ač neradi, byli jsme od 28. 11. 2011 nuceni přistoupit k nepopulárnímu opatření pro zahraniční zákazníky. Stále častěji se nám vracejí nevyzvednuté zásilky, zejména ze Slovenska. Nemůžeme krýt ze svého náklady na dopravu tam a ještě zpět, které si logicky dopravce naúčtuje, protože jej něčí nesolidnost vůbec nezajímá. Nadále tedy platí pouze možnost platby předem na náš účet a následné odeslání zboží jako běžnou zásilku, bez dobírky. Toto opatření se netýká ověřených zákazníků.

Sobota 31. květen 2008 - ProMIDI ukončení výroby

Čtvrtek 6. březen 2008 - Behringer - ukončení prodeje

Od 6.3.08 již na našich stránkách nenajdete produkty Behringer. Výjimkou je zboží na skladě, po jehož vyprodání budou i zbylé položky odstraněny.

Pátek 30. listopad 2007 - Dotaz na cenu zboží

Tak konečně upraveno. Máte-li dotaz ke zboží, u nějž je místo ceny uvedeno "Na dotaz", do formuláře se automaticky kopíruje název zboží jako předmět. U všeho zboží také přibyla položka "Dotaz na toto zboží", dostupná po otevření detailu zboží. Po kliknutí na tento text se vám opět otevře formulář, v jehož předmětu je již zkopírován název zboží. Jen dopíšete svůj dotaz.

Reklama:

TOPlist