Jméno:  Heslo:


Podmínky pro velkoobchodní odběratele

Velkoobchodní podmínky pro naše dealery
 • Jste-li obchodníkem s hudebními nástroji, audio - video nebo výpočetní technikou a máte zájem nakupovat u nás velkoobchodně, napište nám prosím a pošlete nám kopii Vašeho Živnostenského listu, plátci DPH též kopii registrace.
  Zboží, které dodáváme i velkoobchodně
  • Schulz kabel - celý sortiment kabelů a konektorů, jsme výhradními dovozci pro ČR
  • Neutrik, Amphenol, Belden - v rozsahu sortimentu Schulz kabel.
  • Yamaha (divize hudební nástroje a profesionální audio technika) - celý sortiment, jsme autorizovaným prodejcem a servisem
  • Musik Lenz - celý sortiment
  • Viscount - celý sortiment
  • Všechno ostatní zboží, mimo uvedeného, lze dodat i velkoobchodně, na základě dohody o ceně. Dealerská cena, která se vám objeví po přihlášení, je informativní. Nemusí být aktuální a není ani závazná. VO cena není uvedena u všeho zboží, čili se může stát, že po přihlášení dané zboží vůbec neuvidíte. Stačí se odhlásit a hledat zboží v maloobchodní sekci.

 • Dodací podmínky pro velkoobchodní odběratele:
  Za velkoobchodní ceny mohou u nás nakupovat pouze firmy provozující "kamenný obchod", zabývající se sortimentem hudebních nástrojů, audio - video nebo výpočetní techniky, a to vždy pouze sortiment, související s jejich předmětem podnikání. Například s IT technikou nesouvisí hudební nástroje, ale je možná dodávka např. pro vybavení multimediální učebny větším množstvím klávesových nástrojů.
  Firmy zabývající se montážní a servisní činností mohou velkoobchodně nakupovat pouze zboží, které souvisí s jejich činností, čili kabely, konektory, montážní prvky, pokud dodrží následující podmínky: První odběr zboží minimálně ve výši Kč 5.000,- v ceně bez DPH, roční odběr minimálně Kč 10.000,- bez DPH. Tyto podmínky lze nahradit kupní smlouvou na daný kalendářní rok, ve které bude stanoven předpokládaný odběr. V případě nedodržení těchto podmínek jsou tyto firmy dále posuzovány jako maloobchodní odběratelé, s rabatem dle odebraného množství (Toto platí i pro nám zcela neznámé odběratele, o kterých nelze zjistit, zda vůbec mají prodejnu. Nepodporujeme prodej typu 'od zápalek po lokomotivu, a to z paneláku.')
 • Ve VO sekci se po přihlášení zobrazuje přímo dealerská nákupní cena bez DPH a maloobchodní cena vč. DPH, za kterou zboží prodáváme my v kamenném obchodě.
 • Zobrazená dealerská cena již obsahuje i Vaše individuální slevy, čili je nutné se přihlašovat vždy svým jménem a heslem. Pokud tyto údaje ztratíte, či vůbec nemáte, napište prosím nebo volejte.
 • Obchodní ceny ve velkoobchodní části jsou zaokrouhleny na desetihaléře, způsob zaokrouhlení celkové částky daňových dokladů zůstává stejný, čili na celé koruny matematicky.
 • Do limitu 5.000,- ani do ročního limitu se nezapočítává jednorázový odběr jakéhokoliv typu multikabelu, s výjimkou prokazatelného použití pro instalaci!
  Nový odběratel je zařazen do dealerské kategorie D1 (prodejci hudebních nástrojů) event. D4 (ostatní prodejci a instalační firmy), rozhodné období pro zařazení do dealerské kategorie je uplynulých kalendářních 6 měsíců. Pokud tedy u nás půl roku nic nenakoupíte, slevy se Vám ruší. Je-li v daný okamžik Váš nákup nad 20.000,- (40.000,-), sleva je Vám opět automaticky obnovena.
  Digitální chrámové varhany vyžadují zcela odlišný přístup při prodeji, než ostatní zboží. Na základě našich zkušeností z více než 700 instalací nástrojů jen v ČR, realizujeme dodávku, instalaci a zaškolení obsluhy přímo my, případný velkoobchodní odběratel dostává zprostředkovatelskou provizi. Podobný postup platí i u dalších koncertních nástrojů jako jsou harfy apod. Na tyto nástroje se nevztahují individuální slevy.
  U zboží, které nemáme na skladě, je obvyklá dodací lhůta cca 1 - 4 týdny, je závislá na zahraničních dodavatelích.
  Zboží, mimo nepřenosných digitálních varhan, harf apod. zasíláme smluvní přepravní službou PPL. Při odběru zboží nad Kč 3.000,- bez DPH (3.630,- vč. DPH 21 %) je doprava na naše náklady, do této částky účtujeme dopravu odběrateli a přepravní službě ji platíme my. Tento postup jsme zvolili, protože máme výhodnější smluvní ceny od přepravce, které jen ve stejné výši přeúčtováváme odběratelům. Nám známým odběratelům dodáváme zboží na fakturu se základní splatností 14 dní, neznámým odběratelům první dodávky na dobírku nebo zálohovou fakturu, dále na fakturu. V případě překročení termínu splatnosti o více než 3 pracovní dny, účtujeme penále, které je uvedeno na daňovém dokladu a další dodávky zboží jsou možné již jen na dobírku, či na základě platby předem! Odběratel, který se při prvním nedodržení splatnosti ze závažného důvodu omluví, není posuzován jako neplatič.
  V případě prvního odběru zboží odpovídajícímu vyšší dealerské kategorii (D2 nad 20.000,-, D3 nad 40.000,- bez DPH), je odběrateli tato kategorie automaticky přiřazena při dalším odběru, při výrazném překročení limitu je kategorie odběrateli přiznána hned v první dodávce. Do limitu se ale započítávají jen faktury uhrazené ve lhůtě splatnosti!
  V objednávkách zboží zaslaných nám jinak, než z eObchodu, uvádějte, prosím, katalogová čísla zboží a množství a samozřejmě Vaši správnou adresu a kontaktní telefon.
  Zaokrouhlování: Všechny ceny v internetovém obchodě jsou odvozeny z našich maloobchodních cen, které jsou (a vždy byly) zaokrouhleny i po započtených slevách na celé koruny. Zrušení platidel 0,10, 0,20 a 0,50 Kč nemá tedy žádný vliv na námi uváděné ceny.
  Obchodní ceny ve velkoobchodní části zůstávají i po 1. 11. 2003 zaokrouhleny na desetihaléře, popř. bez zaokrouhlení. Způsob zaokrouhlení celkové částky daňových dokladů zůstává stejný, čili na celé koruny matematicky.

  Při přihlašování do VO sekce pozor na malá a velká písmena ve jménech i heslech!
  Zapomněl(a) jsem jméno a heslo, prosím obnovit a poslat e-mailem!

  O výjimkách z těchto pravidel rozhoduje výhradně majitel firmy event. jím zmocněný zaměstnanec!
  Změna podmínek vyhrazena!

  Reklama:
  YAMAHA Revstar